100 % Kolagen natutalny
Dodane przez patryk dnia Wrzesień 19 2011 18:59:57
100 % Kolagen naturalny

Kolagen stanowi 30 % masy białka ludzkiego, jest odpowiedzialny za sprężystość, jędrność, właściwe nawilżenie skóry oraz ciągłą odnowę jej komórek. Postępujący z wiekiem deficyt kolagenu jest przyczyną m.in. marszczenia się skóry. Próby stosowania w kosmetyce i implantologii kolagenu początkowo syntetycznego, syntetycznego później bydlęcego, przyniosły sukces połowiczny. Przede wszystkim dlatego, że nie pozyskano dotąd kolagenu biologicznie aktywnego, aktywnego budowie łańcuchów aminokwasowych identycznych jak u człowieka.

Kolagen taki wynaleziono w Polsce!

Pierwszy w świecie kosmetyk na bazie polskiego kolagenu rybiego o unikalnej formule Q 5-26, wykazujący obiektywne działanie naprawcze naskórka i nie tracący zarazem klucza do swojego sekretu – tzw. Potrójnej helisy – w temperaturze pokojowej.

Pozyskiwany jest ze skór najszlachetniejszych gatunków ryb, odławianych z naturalnych zbiorników.

Kolagen całkowicie naturalny, bez dodatku barwników, środków zapachowych i konserwantów chemicznych chemicznych – stanowi gotowy, skończony preparat kosmetyczny, zaś w postaci liofilizowanej – kilkuprocentowy składnik ekskluzywnych kremów.

Do rąk Państwa trafia produkt unikalny, o kilkunastokrotnie większej ilości kolagenu niż zawierają go najdroższe kosmetyki na świecie.

Efekty stosowania


- głębokie nawilżenie i ujędrnienie skóry

- opóźnienie procesów starzenia

- wyraźna poprawa immunologii, spoistości i pigmentacji skóry

- spłycenie zmarszczek mimicznych mimicznych zapobieganie powstawaniu nowych

- wygładzenie i rozjaśnianie blizn, rozstępów, oparzeń

- wzmacnianie zwiotczałej skóry piersi, brzucha, pośladków i ud

- pielęgnacja skóry alergicznej i trądzikowej

- regeneracja włosów i paznokcii